پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید و در هر خرید اشانتیون دریافت کنید (کلیک کنید )

درباره ما | هانا مارکت

فروشگاه هانا مارکت متشکل از یک تیم چنده نفره می باشد که با اهداف بسیار بزرگ و بلند پروازانه پا به عرصه رقابت در بازار های اینترنتی گذاشت . هانا مارکت یک فروشگاه تخصصی برای محصولات زیبایی و جوانسازی و مدلینگ و مراقبت پوست و مو و بهداشتی می باشد که بر پایه یک فروشگاه خرده فروش بزرگ استوار گردیده است .

فروشگاه هانا مارکت یکی از بهترین فروشگاه های پر سرعت و با قیمت های مناسب کل بازار اینترنتی ایران می باشد که در زمینه محصولات زیبایی و جوانسازی و مراقبت پوست و مو بسیار با قدرت در مسیر پیشرفت قرار دارد

فروشگاه هانا مارکت یک مکان امن برای شما دوست داران زیبایی و جوانسازی و سلامت و با خیالی آسوده و راحت از این فروشگاه خرید کنید .

قیمت مناسب و کیفیت عالی از شعار ها و اهداف عالی ما برای ادامه رقابت در این عرصه می باشد

فروشگاه هانا مارکت در شهر پیرانشهر جنوب استان آذربایجان غربی قرار گرفته است . یک شهر با مردمانی کرد و زبان شیرین کردی ، شهر پیرانشهر به علت قرار گرفتن جوار و همسایه کشور دوست و خوب کردستان عراق از موقعیت استراتژیک اقتصادی بسیار خوبی برخواردار است که این ویژگی باعث شده است که پیرانشهر به یک شهر تجاری مرزی تبدیل شود .

فروشگاه هانا مارکت با توسل به این قابلیت ها و ویژگی های برتر درخصوص فروش محصولات بازارچه های مرزی با قیمت بسیار مناسب و کیفیت عالی اقدام می نمایید

از اصلی ترین دلایل پایین بودن قیمت های هانا مارکت حذف واسطه و فروش مستقیم محصولات می باشد که هر روز با تخفیف های ویژه و آفر های شگفت انگیز در خدمت شما مشتریان عزیز خواهد بود .

فروشگاه هانا مارکت فروشگاه پیشرو در عرصه زیبایی و جوانسازی